Logo Szkoły Podstawowej w Sarbicach


© Szkoła Podstawowa w Sarbicach
2001-2011

Prowadzenie strony:
Magdalena Granos

Serwis aktywny od 2001.08.22

Ostatnia aktualizacja:
Szkoła Podstawowa w Sarbicach
 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
AKTUALNOŚCI  
INFORMACJE  
DYREKTOR  
GRONO PEDAGOGICZNE  
PROGRAMY  
STOWARZYSZENIA  
PRZETARGI  
GALERIA  
KONTAKT  
KĄCIK GIER  
POWRÓT

Spotkanie przy Zdrowym Wielkopolskim Stole.

KOLEKCJA ZDJĘĆ

W dniu 17 listopada 2011 roku w Szkole Podstawowej w Sarbicach odbyło się spotkanie przy zdrowym Wielkopolskim stole. W spotkaniu rodziców, uczniów, pracowników szkoły, przedstawicieli lokalnych przedsiębiorstw uczestniczył między innymi Pan Mirosław Broniszewski - Wójt Gminy Przykona, Pani Joanna Michalak - przedstawicielka PSSE w Turku.

Dorota Granos - dyrektor szkoły w Sarbicach powitała wszystkich uczestników spotkania, kierując kilka słów do rodziców dzieci z oddziałów przedszkolnych, gdyż niektórzy rodzice byli w szkole po raz pierwszy. Po zajmującej prezentacji o racjonalnym i zdrowym odżywianiu Pani Michalak, uczniowie szkoły otrzymali nagrody książkowe za aktywny i twórczy udział w projekcie "Zdrowo-znaczy smacznie", współfinansowanym przez samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Po wystąpieniach gości i wysłuchaniu piosenki o tematyce zdrowotnej w wykonaniu Kubusia Mysłowskiego ze szkoły w Sarbicach, uczniowie szkoły zaprosili do degustacji sałatek, surówek, owoców i warzyw, które wcześniej przygotowali. Podziękowania dla personelu szkolnej stołówki za pomoc w przygotowaniu pysznych potraw.