Logo Szkoły Podstawowej w Sarbicach


© Szkoła Podstawowa w Sarbicach
2001-2012

Prowadzenie strony:
Magdalena Granos

Serwis aktywny od 2001.08.22

Ostatnia aktualizacja:
Szkoła Podstawowa w Sarbicach
 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
AKTUALNOŚCI  
INFORMACJE  
DYREKTOR  
GRONO PEDAGOGICZNE  
PROGRAMY  
STOWARZYSZENIA  
PRZETARGI  
GALERIA  
KONTAKT  
KĄCIK GIER  
POWRÓT

Gminne eliminacje Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.


W dniu 11 kwietnia 2012 roku Szkoła Podstawowa w Sarbicach była gospodarzem VI. gminnych eliminacji Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W tegorocznych eliminacjach wzięły udział drużyny: ze Szkoły Podstawowej w Przykonie i w Sarbicach. Zawodnicy musieli wykazać się znajomością przepisów w ruchu drogowym, sprawną jazdą po torze przeszkód oraz umiejętnością udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Przebieg poszczególnych konkurencji turnieju oceniała komisja w skład, której weszli przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Turku, Posterunku Policji w Przykonie oraz Urzędu Gminy Przykona. Pomoc medyczną zapewniła pielęgniarka szkolna.

Po zsumowaniu wszystkich punktów w klasyfikacji drużynowej zwyciężyła i jednocześnie zakwalifikowała się do eliminacji powiatowych drużyna ze Szkoły Podstawowej w Sarbicach w składzie: Anna Kawczyńska, Katarzyna Obielak i Adrian Chrobak. Uczniowie ci reprezentowali Gminę Przykona w eliminacjach powiatowych turnieju, który odbył się 20 kwietnia w Gimnazjum w Malanowie.

Nagrodę w klasyfikacji indywidualnej za uzyskanie najlepszego wyniku w turnieju otrzymała zawodniczka ze Szkoły Podstawowej w Sarbicach Katarzyna Obielak. Organizatorami turnieju byli: Urząd Gminy w Przykonie, Gminny Ośrodek Kultury w Przykonie oraz Komenda Powiatowa Policji w Turku - Posterunek Policji w Przykonie.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali nagrody ufundowane przez: Urząd Gminy w Przykonie, Gminny Ośrodek Kultury w Przykonie, Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji "Warta" w Turku, Uczniowski Klub Sportowy "ISKRA" w Sarbicach oraz Szkołę Podstawową w Sarbicach.